Українська армія може звільнити правий берег Херсонщини вже за кілька тижнів, – генерал США Годжес

Збройні сили України можуть звільнити правобережну Херсонщину протягом наступних тижнів. Російське командування вже думає над тим, як вивести війська з регіону так, щоб це не було схоже на втечу.

Таку думку висловив екскомандувач військ США в Європі, генерал у відставці Бен Годжес. За його словами, є всі підстави вважати, що армія РФ може відступити з Херсонської області. war.obozrevatel.com

“Думаю, російське керівництво намагається зрозуміти, як вивести їх (ворожі війська. – Ред.), щоб це не перетворилося на панічний відхід чи не призвело до масштабних втрат від артилерійського та ракетного вогню, коли вони почнуть рухатись, перетинати річку тощо”, – пояснив Годжес.

На його думку, звільнення тієї частини області, яка розташована на правому березі Дніпра, станеться вже за кілька тижнів.

Відео дня:

“Український Генштаб зробив майстерну роботу із забезпечення операційної безпеки. Я вражений їхнім наполегливим, методичним підходом до вимотування, виснаження російських військ у Херсонській області. Немає необхідності вплутуватися у великий бій, якщо росіян там можна ізолювати й або знищити, або захопити в полон”, – зазначив генерал.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Українська армія може звільнити правий берег Херсонщини вже за кілька тижнів, – генерал США Годжес