Українська письменниця назвала закон про мову “опухлим лімфовузлом”, а його захисників – “фашистами”

Новини

Скандальна письменниця і перекладачка Євгенія Більченко висловилася проти закону про українську мову, оскільк вважає його “черговим опухлим лімфовузлом на тілі онкохворої американської колонії”.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook. На думку української письменниці, порушувати варто інші питання у країні.

“Гниють економіка, регіональна і зовнішня політика, культура та освіта, медицина … У квартирах – холодно, в кишенях – порожньо, тарифи – вище даху, учні плутають Мілан з Нью-Йорком (причому, Нью-Йорк – це країна!) , вуличні етнорадікали керують урядом, зовнішні глобалістичні сили керують вуличними радикалами … А цей закон – лише ланка в ланцюзі, черговий опухлий лімфовузол в тілі онкохворої американської колонії”, – зазначила Більченко.

На її думку, таким чином Україна нібито прирікає себе на лузерство і випрошування того, що і так їй належить.

Facebook Євгенії Більченко.

В іншому своєму пості Більченко назвала українців, які в коментарях заступилися за закон про мову, “фашистами”.

“Мова тут – ні до чого. За зовнішнім маркером знакової сфери ховається щось більш глибинне і страшне. Це – глибше мовних норм і страшніше вуличних побиття. Ім’я йому – “звичайний фашизм”. Він – в думках, в почуттях, в несвідомому”, – зазначила вона.

Facebook Євгенії Більченко.
Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN