Українське посольство звернулося до поліції Берліна через напад на Мосейчук

Посольство України в Німеччині офіційною заявою відреагувало на напад росіянина на конреспондентку каналу “1+1” Наталію Мосейчук у Берліні. Дипломатична установа закликала правоохоронців якомога швидше провести розслідування інциденту.

На сторінці посольства у Facebook повідомили, що вони проінформавані про напад, що відбувся 9 травня на території меморіального комплексу радянським воїнам у Трептов-парку.

“Закликаємо поліцію Берліна негайно вжити усіх необхідних заходів, щоб якомога швидше провести слідство щодо нападу на представників засобів масової інформації та притягти винних до відповідальності”, – сказано в повідомленні.

Там також розповіли про деталі інциденту. В посольстві повідомили, що “російськомовний громадянин намагався завдати тілесних ушкоджень Мосейчук”. В цей час знімальна група готувала сюжет про відзначення заходів із вшанування пам’яті загиблих у Другій світовій війні.

Відео дня:

Перед цим в ТСН повідомили, що напад на журналістку скоїли учасники акції, які прийшли до меморіалу воїнам Червоної армії, принісши із собою заборонену у Німеччині символіку – георгіївські стрічки та червоні прапори.

“У цей час знімальна група “1+1″ та ведуча Наталія Мосейчук фіксували порушення на камеру. Учасники акції напали на знімальну групу, вигукуючи заклики до насильства”, – повідомили деталі в ТСН.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Українське посольство звернулося до поліції Берліна через напад на Мосейчук