Українські 25 копійок продають за чималу суму: що у них особливого і як вони виглядають

За українські 25 копійок, які можна випадково знайти у кишені гаманця, можуть сплатити тисячі гривень.

У старих гаманцях та кишенях одягу українці можуть знайти монети, за які колекціонери готові платити великі гроші. Йдеться про тисячі гривень – адже такі монети вважаються цінними і входять до різних колекцій.

За інформацією спецалізованого ресурсу Violity , в Україні монету номіналом 25 копійок 4БАм – 1992 року випуску продається на аукціоні за 18 тисяч гривень.

 

Продавець монети повідомив, що виготовлена ​​вона з латуні. На фото дефектів на монеті немає, реставрації вона не підлягала. Ця монета має гладкий гурт. На її реверсі зображено номінал “25 копійок”, на обідку монети – вінок із гронами ягід.

На реверсі монети середній зуб тризубця загострений та тонкий. До того ж тризуб не опуклий, а втиснутий усередину монетки. Внизу традиційно вказано рік випуску “1992”. Також зверху монетки знаходиться напис: “Україна”, який виконано округлими літерами.

Популярні новини зараз

Валерій Залужний розповів українцям про трагедію: “Вічна пам’ять…”

“Нелюди”: росіяни вдарили по житловій п’ятиповерхівці, половина будинку впала

Загинув легендарний українець: людина-символ, людина-хоробрість

Росіяни мчать у нову пастку, для них все буде дуже погано: “Вже у травні…”

Викликає рвоту і судоми: в Україну завезли популярний продукт із небезпечним канцерогеном, подробиці

Показати ще

 

 

Така висока ціна цієї монети через те, що 4БАм – рідкісний різновид монети 25 копійок 1992 року випуску. Нумізмати навіть мають для неї назву та називають її “Англійський чекан”. Монету карбували англійськими штемпелями на Луганському верстатобудівному заводі.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN