Українські морпіхи втекли з полону окупантів РФ: стали відомі подробиці спецоперації

З окупованої території вдалося врятувати трьох українських морпіхів, які перебували у полоні у російської армії.

19 листопада у ВМС ЗСУ повідомили про виведення трьох морських піхотинців із окупованої території. Проте подробиць звільнення захисників не розголошували.dialog.ua

Народний депутат Ігор Копитін розповів деталі операції зі звільнення трьох морпіхів, які варті того, щоб про них зняли фільм.

Отже, захисників, які потрапили в полон, тримали в полоні на непідконтрольній Україні території. Ймовірно, йдеться про бійців 36-ї окремої бригади морської піхоти.

“Про це дізналися у Командуванні ВМС та морської піхоти, де вирішили спланувати операцію, щоб спробувати витягнути хлопців із полону”, – розповідає Копитін.

Сміливий та відчайдушний план розробили офіцери з позивними “Лютий”, “Баркас” та “Омега”, чиї імена поки що не можуть назвати. Участь в операції також брав захисник “Азовсталі” Артем Дибленко.

Їм вдалося допомогти військовим втекти, а згодом переправити на підконтрольну Україні територію. Зараз усі захисники у безпеці, їх життю нічого не загрожує. Імена врятованих військових та їх посади поки що не розголошують.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )