Connect with us

Новини

Українські військові не брали участі в рейді на Бєлгородщині – західні ЗМІ

Українські військові захищали кордон і не брали участі в рейді в Бєлгородській області. Про це виданню The New York Times сказав високопоставлений український чиновник, який спілкувався з журналістами на умовах анонімності, передають Патріоти України.

Члени легіону “Свобода Росії” і Російського добровольчого корпусу – громадяни РФ, що діють на території країни-агресорки, взяли на себе відповідальність за рейд в Бєлгородській області Росії.

“Легіон «Свобода Росіії” був створений у серпні 2022 року, щоб дати можливість росіянам, які виступають проти війни Кремля в Україні, взяти до рук зброю та воювати разом з українцями. Бойові дії цих антикремлівських російських добровольців обмежувалися здебільшого лінією фронту в Україні, переважно в Бахмуті та навколо нього”, – йдеться у матеріалі.

Ситуація змінилася цього тижня, коли група оголосила, що її бійці разом з росіянами з іншої групи – Російського добровольчого корпусу – перетнули кордон і “звільнили” кілька населених пунктів на території Росії.

Advertisement

У вівторок представники легіону заявили, що бої в Бєлгородській області тривають, хоча Міноборони Росії відзвітувало, ніби всі бійці, які не були вбиті, були відкинуті в Україну. За словами співрозмовника NYT, захисники України обороняли український кордон у районі рейду росіян на випадок контратаки з території країни-агресорки. Він сказав, що російські диверсанти зазнали втрат, але ті не позначилися на їхній боєздатності.

Прокоментуйте:
Advertisement