Українські військові розпочали дзеркальні навчання біля білоруського кордону

Підрозділи ЗСУ спільно з Національною гвардією, Нацполіцією та Держприкордонслужбою розпочали дзеркальні військові навчання у регіонах, що мають спільний кордон з Білоруссю. Причиною тому стало розміщення поблизу території України 6 батальйонів ЗС РБ.

За офіціними даними Міноборони Білорусі, 8 вересня на територіях, що знаходяться поруч з Україною, розпочалися командно-штабні навчання із залученням підрозділів західного оперативного командування. Про це під час брифінгу повідомив начальника головного оперативного управління Генерального штабу ЗСУ Олексій Громов.

Водночас, за його словами, ознак формування наступальних угрупувань на Волинському, Житомирському та Київському напрямках не виявлено.

“Сьогодні розпочалось проведення командно-штабного навчання ЗС Білорусі із залученням органів управління військових частин та підрозділів західного оперативного командування. У відповідь на зазначене нами організовано та на даний час триває комплекс навчань у прикордонних районах областей, що межують із Білоруссю”, – зазначив Громов.
OBOZREVATEL

Відео дня:

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Українські військові розпочали дзеркальні навчання біля білоруського кордону