Українським героям замість квартир і премій вручили листівку з привітаннями: “З повагою …”

Україна відзначає День десантно-штурмових військ ЗСУ

У суботу, 21 листопада, в нашій країні відзначають День десантно-штурмових військ Збройних сил України. У цьому році свято десантників відзначається в четвертий раз.

Тимчасово виконуючий обов’язки Командувача Об’єднаних сил генерал-майор Віктор Ганущак привітав українських захисників з професійним святом. Про це стало відомо завдяки повідомленню прес-центру ООС в мережі Facebook.

самовідданості і готовності до самопожертви ми, безумовно, отримаємо перемогу над ворогом. Щиро бажаю невичерпного здоров’я, натхнення, витримки, сили волі, благополуччя і миру Вам і Вашим близьким! Слава воїнам-десантникам! Слава Україні! З повагою, тимчасово виконуючий обов’язки Командувача Об’єднаних сил генерал-майор Віктор Ганущак. “, – повідомляється на сторінці ООС в мережі Facebook.

Варто також нагадати нашим читачам, що в сучасній Україні відзначається безліч державних і релігійних свят, справжнє значення яких для багатьох з наших громадян так і є не до кінця зрозумілим.

В останні п’ять років української історії в нашій країні з’явилося кілька особливих пам’ятних дат, які викликають емоційний відгук у серцях громадян. Так, одним з головних свят сучасної України є День гідності і свободи, який відзначається 21 листопада.

Джерело: https://society.znaj.ua/ru/352599-ukrajinskim-geroyam-zamist-kvartir-i-premiy-vruchili-listivku-z-privitannyami-z-povagoyu

Оцініть статтю:
BBCcCNN
Українським героям замість квартир і премій вручили листівку з привітаннями: “З повагою …”