Українську монету “з гаманця” готові купити за 30 тисяч
За українську монету у 2 копійки готові заплатити 30 тис. грн. Такі монети вже вийшли з обігу, але їх ще можна знайти в гаманцях українців. І така ціна – не межа. Оскільки монету продають на аукціоні, вартість може зрости ще більше.

Лот розмістили на спеціалізованому аукціоні Violity. В оголошенні зазначено, що монета була випущена у 2000 році вагою 1,81 грама.

За інформацією Нацбанку, монети в 2 копійки офіційно не карбувалися в 2000 році, що робить виставлену на продаж рідкісною. Вони проводилися в:

  • період 1992-1994 років;
  • у 1996-му;
  • 2001-2013 роках.

Чи зазнавала монета реставрації – автор оголошення не зазначає. Як і не повідомляє про те, в якому вона стані та чи має дефекти.


За українську монету у 2 копійки готові заплатити 30 тис. грн

Як проходять торги

Торги щодо цієї монети мають завершитись увечері 16 лютого. Станом на 17:47 15 лютого, на монету зроблено 36 ставок. Вони підняли її вартість із 1 грн до 30 000 грн.

Стежать же за нею 412 осіб, які теж можуть зробити свою ставку – і підняти в такий спосіб ціну ще вище.

Розмір першої ставки становив 1 грн, вона була зроблена 10 лютого.

Які монети можна продати за величезні гроші?

З браком під час виробництва. Якщо монети помилково виготовили з двома реверсами або аверсами, з великими ягодами, тонкими стінками герба тощо, їхня вартість може бути в тисячі разів вищою за номінал.

Експериментальні монети.До таких, наприклад, належать 15 копійок. Їх виготовили невеликим тиражем, а тепер усі такі монети розходяться до колекцій нумізматів.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN