“Українських полонених до Оленівки звозили кілька днів”, – Міноборони

Напередодні обстрілу окупанти кілька днів звозили українських військовополонених до в’язниці у Оленівці, щоб потім обстріляти ці помешкання з людьми. Про це повідомили джерела в Міноборони, уточнивши, що обстріл в’язниці, швидше за все, лише частина із задуманого окупантами, передають Патріоти України.

“За характером руйнувань можна зробити висновки, що обстріл робився з відстані 15-20 км від колонії. Як усі розуміють, українські позиції розташовані на дальній відстані від цієї місцевості, і ЗСУ фізично не могли дістати артилерію туди. Не кажучи вже про те, що цивільною інфраструктурою ЗСУ не стріляють”, – повідомили ТСН.ua в оборонному відомстві.

До цього військові додали, що зараз є підстави припускати – обстрілом в’язниці в Оленівці провокації противника найближчими днями не закінчиться.

“Можливо, цей обстріл – лише частина комплексної провокації, наслідки якої можуть настати найближчими днями. Це не твердження та не офіційна позиція відомства, а думки окремих військових”, – каже співрозмовник.

Відео дня:

До цього військові додають, що за непідтвердженими даними загинули 53 особи. “Перевірюється інформація, що до Оленівської в’язниці були привезені саме ті українські військовополонені, яких катували”, – повідомили у Міноборони.

Нагадаємо, російські війська 29 липня обстріляли колонію №120 в окупованій Оленівці Донецької області. Там загарбники утримували в полоні українських військових та цивільних. Внаслідок атаки загинули близько 40 людей, ще 130 – зазнали поранень.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
“Українських полонених до Оленівки звозили кілька днів”, – Міноборони