Connect with us

Новини

Український продюсер Бардаш отримає “русский паспорт” і змінить ім’я. Він порадив українцям чекати на “звільнення”

Published

on

Скандальний український продюсер Юрій Бардаш, який на п’ятий місяць повномасштабного вторгнення заявив, що він – “русский человек”, а Росія – “великая и могучая держава” готується до отримання російського паспорта. У ньому музикант буде записаний під ім’ям Георгій.

Змінити ім’я знаменитості порадив батюшка з Успенського Псково-Печерського чоловічого монастиря. Про це Бардаш, який несподівано подався до релігії, розповів під час свого відеозвернення до аудиторії, опублікованого в Telegram-каналі, пише Обозреватель, інформує UAINFO.org.

“Я почав думати, як я можу бути корисним своєму народу, своєму Богу. Я поїхав у Печори, я молився там. Я не знаю, як так сталося, але мене прийняв владика Тихін і благословив мене на справи. Коли ми з ним знайомилися, я сказав, що мене звуть Юрій, а він мене поправив і сказав, що звуть мене Георгій. Так що в моєму “русском паспорте”, який я отримуватиму, там буде вже Георгій Бардаш, а не Юрій”, – поділився колаборант.

Варто зазначити, що “российский” означає приналежність до держави, тоді як “русский” – приналежність до етносу, тому формулювання “русский паспорт” є неправильним.

Advertisement

У відео Бардаш також видав чергову порцію пропагандистської маячні, розповідаючи про те, що в Україні “встановлений диктаторський режим”, а влада “саджає за інакодумство”. А ось президента РФ Володимира Путіна він назвав “великим государем”

“Володимир Путін – велика особистість. Вся його команда тягне на собі відповідальність за весь світ у прямому розумінні цього слова”, – видав путініст родом з Алчевська, Луганської області.

“Я прошу українців: бережіть себе. Російський солдат прийде і звільнить. Це станеться, це вже відбувається”, – наголосив путініст.

Обозреватель

Advertisement
Прокоментуйте:
Advertisement