Український снайпер відпрацював з відстані в кілька десятків метрів: У мережу потрапили унікальні кадри ліквідації окупантів у Бахмуті (відео)

У місті Бахмут на Донеччині бої із російськими загарбниками ведуться у міській забудові. Наші захисники демонструють справжню майстерність, знищуючи ворога із близької відстані, передають Патріоти України.

Снайпер Луганського прикордонного загону відпрацював по загарбниках з відстані у кілька десятків метрів. Відповідні кадри у своєму Telegram-каналі опублікував український журналіст Андрій Цаплієнко

“Снайпер-розвідник Луганського прикордонного загону “мінусує” бойовиків “найкращої в світі приватної армії” з відстані в кілька десятків метрів”, – підписав він ролик.На кадрах видно, як уночі в пʼятницю, 10 березня, український снайпер майстерно ліквідував у Бахмуті кількох найманців російської приватної військової компанії “Вагнер”.

Наш військовий, який вистежував “вагнерівців” за допомогою тепловізійного прицілу, розповів, що в цей час відстань між ним і окупантами складала близько 20 метрів. Цаплієнко пише, що минулої ночі українським прикордонникам вдалося відбити атаку ПВК “Вагнер” у промзоні Бахмута.

“У противника, за інформацією джерел, 5 “200” та 1 “300”, в українців теж є поранений, але, в цілому, без втрат”, – додав він. Відео містить нецензурну лексику, 18+!

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN