“Українці деоккупують Херсон”, – глава Пентагону зробив впевнену заяву читайте на сайті

Ллойд Остін впевнено заявив про наявність в українців сил та волі для звільнення правобережжя Херсонської області.

Україна зможе повністю деокупувати правобережну частину Херсонщини. Таку впевненість висловив Міністр оборони США Ллойд Остін. Як повідомляє видання “Європейська правда”, відповідна заява їм була зроблена під час бесіди з журналістами. dialog.ua

“Що стосується питання, чи зможуть ЗСУ відвоювати територію Херсонської області, що знаходиться на правому березі Дніпра, то моя думка однозначна. Я вважаю, що вони цілком здатні це зробити. При цьому головне, що самі українці вірять, що здатні на це”, – розповів Остін.

Глава Пентагону підкреслив, що його впевненість ґрунтується на тому, що він може спостерігати, що українці ведуть методичну та ефективну боротьбу за звільнення своїх територій. При збереженні достатнього рівня тиску контроль над правобережжям буде забезпечений.

Примітно, що такі оптимістичні та впевнені заяви американські чиновники воліли не робити, незважаючи на те, що контрнаступні дії йдуть ще з початку осені. Наразі такі твердження пролунали на тлі заяв окупантів щодо завершення евакуації місцевого населення.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN