Українці присоромили організаторів Євробачення-2023 через “недовиступ” Руслани у фіналі: що каже співачка

13 травня у Ліверпулі відбувся грандіозний фінал Євробачення-2023, під час якого на сцену вийшли найяскравіші українські артисти, котрі представляли нашу країну на пісенному конкурсі в різні роки. Так, єврофани побачили Вєрку Сердючку, Джамалу, Тіну Кароль, гурти Kalush Orchestra та Go_A, однак у цьому списку не було Руслани, яка стала першою переможницею Євробачення від України. Ще раніше ця тема спровокувала гучний скандал у мережі, проте організатори запевнили, що співачка у гранд-фіналі з’явиться.

І справді, організатори не збрехали – Руслану показали на екрані під час виступу переможця Євробачення-2010 Дункана Лоренса з Нідерландів. Відео з нашою артисткою було без звуку і тривало близько 5 секунд. В українських єврофанів це викликало обурення, про що вони активно пишуть на сторінці “Євробачення Україна” в Instagram.

Українці присоромили організаторів Євробачення-2023 через "недовиступ" Руслани у фіналі: що каже співачка

Так, поки Лоренс співав свою композицію, на екранах показали відео, де Руслана із групою українців із синьо-жовтими прапорами в руках підспівує нідерландському музикантові на тлі Золотих воріт у Києві. Ось тільки звук на відео з якихось незрозумілих причин був відсутній або практично не чутний.

Українці присоромили організаторів Євробачення-2023 через "недовиступ" Руслани у фіналі: що каже співачка

Українці не розуміють, як організатори могли проігнорувати Руслану та її переможні “Дикі танці”. У коментарях вони залишають: “Руслана в ефірі двічі з прапором майнула і все. Сумно”, “Не розумію, чому Руслану не запросили? Вона перша, хто прославив Україну на Євробаченні. Для всіх знайшлося місце, окрім неї”, “Ганьба організаторам. Найяскравішу переможницю Руслану не включили нормально у виступ на Євробаченні”, “Слів немає”, “Ви серйозно? Це і є “важлива місія” Руслани, про яку ви говорили”, “Уявляю, як їй прикро”, “Скільки всього було на тій сцені, а одна єдина Руслана могла розірвати те шоу та всіх виступаючих, включно з Лорін”.

Проте сама Руслана відреагувала на “ігнор” організаторів спокійно та навіть шляхетно. У себе в Instagram вона розмістила фото у знаменитому конкурсному костюмі та написала: “Немає значення, на якій ти сцені, головне – це публіка і що тобі є що сказати”.

Українці присоромили організаторів Євробачення-2023 через "недовиступ" Руслани у фіналі: що каже співачка
Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )