Українці “вражені” ініціативою Президента: Зеленський підготував “привілеї” для жителів

Ті, хто проживає на тимчасово окупованих територіях Донбасу випускники шкіл зможуть вступати до вузів України без обов’язкового складання ЗНО (зовнішнє незалежне тестування).

Випускники шкіл з невизнаних “ДНР” і “ЛНР” зможуть вступати до українських вишів без обов’язкової здачі іспитів. Про це  повідомляє Офіс президента.

Президент України Володимир Зеленський ініціює внесення змін до Закону “Про вищу освіту” для спрощення вступу до вищих навчальних закладів випускникам шкіл “Л / ДНР” і Криму.

Глава держави пропонує дозволити дітям з ОРДЛО надходити до закладів вищої освіти України без ЗНО і не по обмеженим окремими списками. Більш того, діти з окупованих територій можуть вчитися безкоштовно, використовуючи можливості держзамовлення в межах квот.

За словами Президента Володимира Зеленського, офіційний Київ бореться за які живуть на непідконтрольних українському уряду дітей і готовий допомогти їм здобути освіту.

Відкритим поки що залишається питання незнання дітьми з ОРДЛО української мови або знання в недостатньому для здобуття вищої освіти обсязі.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Українці “вражені” ініціативою Президента: Зеленський підготував “привілеї” для жителів