Українців попередили про небезпеку через потепління: хто може потрапити під удар

В Україні є ризик затоплення сільгоспугідь та господарських об’єктів в прирічкових населених пунктах Волинської області.

Про це повідомляє Укргідрометцентр. today.politeka.net

«18-20 березня на рiчцi Прип’ять в створi водпоста Рiчиця при подальшому пiдвищеннi рiвнiв води на 1-5 см за добу продовжиться затоплення заплав, сiльськогосподарських угiдь та господарських споруд в прирiчкових населених пунктах Ковельського району Волинської областi», – говорится в сообщении.

17-20 березня на ділянці Десни Чернігів-Морівськ утримується незначне затоплення заплави з порушенням транспортного сполучення з окремими прирічковими селами у Чернігівському районі.

Раніше повідомлялося, що 23 березня похолодає – на півночі, заході та сході температура повітря впаде до +8…+10 градусів.

Але вже наступного дня, 24 березня, відчутно потеплішає.

На заході України літо нагряне раніше часу – очікується до +21…+22 градусів, у центральних областях та півдні стовпчики термометрів піднімуться до 20…21 градуса вище за нуль.

Холодне буде на сході України, де прогнозується +13…+16 градусів. Найхолодніше буде в північних областях – лише +8…+13 градусів.

25 березня холодне повітря пошириться на решту України, розпочнеться похолодання.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN