Українця розстрlляли на прийомі у стоматолога, ким виявилася жертва: “На нього вже був замах”
На чоловіка, якого 14 лютого в Яремче розстріляли в кріслі у стоматолога, раніше вже здійснювався замах, з’явилися нові подробиці справи.

Як повідомляється на сторінці Івано-Франківської поліції в Фейсбук, 14 лютого під час прийому у стоматолога був убитий 42-річний житель Івано-Франківська. Було встановлено, що близько 18:30 в стоматологічний кабінет забіг невідомий чоловік. Він зробив кілька пострілів у пацієнта, не зачепивши самого стоматолога, а потім втік.

Потерпілого намагалися реанімувати медики, проте в лікарні він помер.

На місце події прибули оперативники, криміналісти, кінологи та слідчо-оперативна група обласної поліції. Вони вивчили докази на місці події та вилучили кілька речових доказів.
За неофіційною інформацією, загиблим виявився Ігор Дутка, відомий у кримінальних колах під прізвиськом «Сухий». 5 років тому на нього вже був замах: чоловік отримав поранення під час вечері в ресторані.


Очевидці також розповіли, що цього разу кілер, який застрелив чоловіка, був у лижному костюмі і з маскою на обличчі. Яремче – курортне місто, тому такий вид невідомого не привернув до нього уваги. Злочинцеві вдалося успішно втекти з місця події. Зараз в області для його пошуків оголошена спецоперація.


Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN