Українцям перерахують пенсії: хто отримає на 1000 грн більше

В Україні з 1 липня на 19,7% підвищать пенсії чиновникам, держслужбовцям, науковцям та народним депутатам. Зазначені категорії не отримали збільшення з 1 березня, як інші пенсіонери. Індексація для них відбудеться із затримкою на чотири місяці.

Про це повідомили у Пенсійному фонді. Так, рівень індексації для чиновників, депутатів, вчених порахували за тією самою формулою, що й решті українців. Половину від середнього зростання зарплат за три роки додали до половини від торішньої інфляції. obozrevatel.com

Збільшуватимуть лише ту частину пенсії, яка розрахована за формулою. Наприклад, якщо пенсіонер отримує надбавку за стаж, за особливі заслуги, якщо пенсію збільшили до гарантованого рівня, повного розміру виплати не підвищуватимуть.

Тобто підвищувати мінімальну та максимальну пенсію, а також надбавку за стаж понад норму цього року не будуть. Це з тим, що індексація має бути щонайменше на рівень інфляції. Ціни минулого року зросли на 26,6%, тобто мінімальну пенсію мають збільшити з 2093 до 2650 грн. Пенсійний фонд не має грошей для того, щоб профінансувати таке підвищення.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )