Мешканцям України повідомили, що деякі з них можуть одержати безкоштовні сертифікати на їжу. Так, люди можуть розраховувати на безкоштовні продукти, і не лише завдяки сертифікатам.

Відповідну публікацію розмістили на порталі “hvylya” info.akcenty.com.ua

Насамперед слід повідомити, що сертифікати на безкоштовні продукти призначені для тих людей, які залишили свої рідні будинки через війну і для тих, хто на даний момент зазнає фінансових труднощів і потребує допомоги.

Щоб отримати безкоштовні продукти, ліки чи паливо, необхідно подати заявку на сертифікат. Для цього потрібно зайти на платформу «ЄДопомога», потім перейти до «Отримати допомогу». Для того, щоб зареєструватися, необхідно вказати своє ім’я, місто проживання та номер телефону. Після цього слід коротко розповісти про себе: статус, умови проживання. Вже після цього можна буде вибрати один супермаркет із запропонованих, де вам буде зручніше отримати безкоштовну їжу. Після цих дій потрібно буде просто надіслати запит на сертифікат.

Важливо повідомити, що благодійна організація сама вибиратиме того, кому дати сертифікат. Якщо ваш запит підтвердять, на ваш телефон прийде спеціальний код, який надійде в електронний кабінет на платформі.

Вже на самій касі при покупці українець повинен буде надати касиру код або штрих-код із передоплати. Цей код (сертифікат) діє 1 місяць із моменту його отримання.

Крім цього, українцям необхідно вказати в заявці на сертифікат тип допомоги, яка їм необхідна.

Зазначається, що благодійник може дати сертифікат не лише на продукти, а й на паливо та ліки.