Українцям виплатять близько 3850 грн допомоги: хто зможе отримати і як оформити

Мова йде про суму 100 швейцарських франків, що становить близько 3850 грн, на місяць протягом чотирьох місяців.

Українцям повідомили, що ветерани, які отримали інвалідність внаслідок повномасштабного вторгнення росії з 24 лютого 2022 року, отримуватимуть грошову підтримку від Червоного Хреста.

Про це повідомила пресслужба Міністерства у справах ветеранів, пояснення також опублікували на фейсбук-сторінці “Пенсійного кур’єра” kyiv.znaj.ua

“Це стало можливим завдяки підписанню чотиристороннього Меморандуму про взаєморозуміння щодо підтримки ветеранів між Міністерством ветеранів, представниками Товариства Червоного Хреста України та Міжнародної Федерації Товариства Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.”, – йдеться у повідомленні.Пенсійний кур’єр

ЗСУ, фото: Facebook

Як зазначається у повідомленні, йдеться про суму 100 швейцарських франків, що становить близько 3850 грн, на місяць протягом чотирьох місяців.

Кошти зможуть отримати ветерани з інвалідністю І–ІІ груп, отриманої внаслідок військових дій з 24 лютого 2022 року.

“Заявку на отримання допомоги можна буде подати вже згодом через портал «Дія» за допомогою послуги “єПідтримка”. Виплати коштів будуть здійснюватися через платформу управління даними компанії “РедРоуз Сі Пі Ес Лімітед”, яка знеособлює інформацію про отримувачів задля їхньої безпеки.”, – йдеться у повдіомленні.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )