Україну засудили на Олімпіаді-2022 у турнірі танцювальних пар фігуристів. Відео

Український дует фігуристів Олександра Назарова та Максим Нікітін отримав занижену оцінку за свій ритм-танець на Олімпійських іграх-2022. Судді виставили нашим співвітчизникам 65,53 бали, що суттєво відрізнялося від тих показників, на які розраховували спортсмени та тренери.

Олександра Назарова та Максим Нікітін

Коментуючи свій виступ, Нікітін з іронією висловився про роботу рефері.

“У нас досвід невеликий. Ми лише 18 років цим займаємося, і не помітили жодних помилок. У нас досить кваліфікований тренер – наша улюблена Галина Володимирівна [Чурилова], яка теж нічого не помітила. Слава Богу, що тут є на Олімпіаді-2022 такі професіонали, як наші судді, які можуть помітити такі помилки та вказати на них”, – зі стьобом висловився Нікітін.

Галина Володимирівна Чурилова

Олександра Назарова та Максим Нікітін

Коли Максим давав інтерв’ю, ще не було відомо, хто потрапив до кваліфікації. Він був засмучений, бо припускав, що з такими очками не вийде у фінал.

“Через ці оцінки ми швидше за все не потрапляємо в довільний танець, а без цього виступ на ОІ я вважаю неповноцінним”, – додав Нікітін.

Олександра Назарова та Максим Нікітін

Зазначимо, що рефері оцінили найвищим, 4-м рівнем тільки твізли (обертання на одній нозі) і підтримку в русі по дузі. У той же час судді дали лише перший рівень з чотирьох за міднайт блюз, перший рівень за доріжку кроків паттерн-танцю [кожний крок має бути виконан відповідно до особливих вимог] і перший рівень за доріжку кроків по середній лінії ковзанки.

Олександра Назарова та Максим Нікітін

Коментаторки UA:Перший Галина Вініченко та Ганна Савчик також здивувалися таким низьким рівнем складності від суддів, заявивши, що “українцям поставили рівні юніорських виступів”, ніби наша пара “тільки вчора народилася і вийшла на лід”.

Олександра Назарова та Максим Нікітін

OBOZREVATEL пропонує своїм читачам подивитися на виступ українських фігуристів.

На момент публікації новини Україна кваліфікувалася до фінальної частини.

Нагадаємо, що Назарова разом із фрістайлістом Олександром Абраменком несла прапор України на урочистій церемонії відкриття Олімпіади-2022.

Пізніше було опубліковано особисті фотографії спортсменки-красуні.

Олександра Назарова

Олександра Назарова

Олександра Назарова

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN