“Укрпошта” влаштувала продаж марок з російським корабелем на ROZETKA, але сайт відразу ж “поклали”: у мережі обурені

Державне підприємство поштового зв’язку “Укрпошта” оголосило про розпродаж залишків партії поштових марок “Русскій воєнний корабль, іді … !” через інтернет-магазин ROZETKA. Однак, і цього разу все обернулося скандалом.

Як з’ясував OBOZREVATEL, вже в першу хвилини продажу дані марки на сайті ROZETKA значились зі статусом “Товар закінчився”. А згодом сайт взагалі “ліг” і перестав працювати.

“Відлік пішов: https://bit.ly/marka5000 . Зараз на ROZETKA доступно 5 000 аркушів (тобто 30 000 марок) “Русскій воєнний корабль, іді … !”. Це останні екземпляри, які залишилися з усього тиражу”, – йдеться у повідомленні на Facebook-сторінці “Укрпошти”.

Однак, при переході за посиланням можна побачити, що сайт ROZETKA не працює.

Cайт ROZETKA не працює

В коментарях до посту люди обурюються і стверджують, що перед тим, як сайт перестав працювати, марки все одно неможливо було придбати, тому що вони були промарковані позначкою “Товар закінчився”.

Скандал у мережі навколо продажу марки на ROZETKA
Товар закінчився
Скандал у мережі навколо продажу марки на ROZETKA
Скандал у мережі навколо продажу марки на ROZETKA

У ситуацію спробував втрутитись генеральний директор “Укрпошти” Ігор Смілянський, але у підсумку лише констатував черговий провал спроби реалізувати марки з кораблем через інтернет. Щоправда, цього разу він зняв з себе відповідальність.

Відео дня:

“Ще раз хочу підкреслити – цього разу процес продажу повністю відокремлений від систем “Укрпошти” і здійснюється незалежно на майданчику ROZETKA. На яку теж, на жаль, спрямували атаку”, – написав Смілянський.

Генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський розводить руками

Раніше  повідомлялось, що в середині квітня “Укрпошта” ввела в обіг поштову марку “Русскій воєнний корабль, іді … !”. Вона присвячена легендарній фразі прикордонника Романа Грибова з острова Зміїний, яка стала справжнім символом війни України проти російських загарбників. Марку випустили мільйонним тиражем двома номіналами для внутрішнього використання та відправки за кордон.

Однак з реалізацією марки одразу ж виникли проблеми. У відділення “Укрпошти” вишикувались великі черги і, як наслідок, більшу частину тиражу розкупили за лічені дні.

Через ажіотаж навколо поштової марки “Укрпошта” ввела обмеження на її продаж. Також у компанії повідомили, що нинішній тираж додруковуватись вже не буде, щоб зберегти історичну цінність кожної марки.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
“Укрпошта” влаштувала продаж марок з російським корабелем на ROZETKA, але сайт відразу ж “поклали”: у мережі обурені