Connect with us

Новини

“Умов ще немає”: Генеральний інспектор Бундесверу розповів про підготовку України до контрнаступу

Генеральний інспектор Бундесверу Карстен Брейер після повернення з України заявив, що Україна активно готується до наступу, але умов для його початку ще немає. При цьому генерал зазначив, що не відчуває в українцях втому від війни, а тільки нестримну волю закінчити її перемогою. Про це пише видання Handelsblatt, передають Патріоти України.

“Мені пояснили, як ведеться фронтовий бій. Земля ще брудна і сира. У деяких полях ще є великі озера. Умови для всебічного наступу в останні тижні ще не створені”, – сказав Брейер.

“Але мені стало ясно з усіх розмов, що плани українського наступу знаходяться в стадії реалізації”, – додав він.

Минулого тижня високопоставлений німецький солдат був в Україні, де зустрівся з командувачем армією Валерієм Залужним і міністром оборони України Олексієм Резніковим. Брейер дізнався про практичний досвід німецької військової допомоги, включаючи сучасні зенітні системи, самохідні гаубиці, а також основний бойовий танк Leopard 2. “Мені було зрозуміло, що він у дії”, – сказав Брейер.

Advertisement

Генеральний інспектор був спочатку в Польщі, а потім два дні в Україні. Потім він запевнив, що підтримка України є “найвищим пріоритетом”. “Я не відчував ніякої втоми від війни, але майже нестримну волю не тільки закінчити цю війну, але і перемогти в ній”, – додав Брейер.

Прокоментуйте:
Advertisement