Ураження ворожих об’єктів на перешийках виходу з Криму перетворять півострів з бази РФ на острів, – Грабський

Військовий експерт, учасник миротворчих місій в Косово та Іраку Сергій Грабський вважає, що обмеженими силами та засобами ЗСУ наносять ураження противнику і ворог вже не розглядає проведення наступальних дій на Херсонському плацдармі Про це він сказав в ефірі телеканалу “Еспресо”, передають Патріоти України.

“ЗСУ завдали удару по окупованих Генічеську й Новоолексіївці й це мене дуже потішило. Я з гордістю усвідомив, що ми тепер перекриваємо Крим. Тобто ми можемо завдавати удару й на Херсонському і на Мелітопольському напрямках. І це серйозно вплине на перебіг бойових дій. Ураження об’єктів на двох вузеньких перешийках виходу з Криму перетворює Крим з бази забезпечення російської агресії у північному Причорномор’ї на острів Крим, який стане глухим кутом. У ньому будуть зосереджені великі сили та засоби, які неможливо буде використовувати”, – пояснив Грабський.

Відео дня:

Військовий експерт також додав, що росіяни застрягнуть у Криму і не зможуть нічого зробити зі своєю зброю. “Наступати з Криму важко. З урахуванням тих сил та засобів ураження які має Україна, ми можемо діяти ще більш ефективно тому, що у нас є простір для маневру”, – зауважив Грабський.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( 2 оцінки, середнє 3.5 з 5 )
BBCcCNN
Ураження ворожих об’єктів на перешийках виходу з Криму перетворять півострів з бази РФ на острів, – Грабський