Connect with us

Новини

“Усе геть погано!”: росіяни змінили сценарій захоплення Бахмуту, експерт розкрив подробиці

Військово-політичний оглядач групи “Інформаційний опір” Олександр Коваленко у своєму Telegram-каналі пояснив, яка зараз ситуація навколо Бахмута. За його словами, командування російських окупаційних військ перейшло до дещо іншого сценарію із захоплення міста. politeka.net

Коваленко підкреслив, що оточення Бахмута з півдня та перерізання Т0504 для окупантів має ключове значення щодо зменшення постачання Бахмута. І цим завданням зараз зайняті вже не стільки ПВК “Вагнер”, скільки десантники, що їх витісняють.

“Від Кліщіївки до Бахмуту 3 кілометри по відкритому простору, що вздовж і поперек прострілюється не лише артилерією ЗСУ. Тобто, щоб подолати цю відстань від села, яке ще питання чи займуть недобитки “Вагнера” ​​та десантні , потрібно покласти тисячу іншу і більше. Що ж до Іванівського, то цей напрямок навіть логічніше звучить, оскільки перерізання логістичних артерій є пріоритетом для РОВ і поки що підтримується МТО Бахмута трасами Т0504 і навіть О0506 через Часів Яр, ні про який відхід ЗСУ з міста мови йти не може”, — пише експерт .

Бахмут, війна, фронт, передова

Але від Кліщіївки до Іванівського 4 кілометри відкритим простором.

“Тобто очевидна м’ясорубка для якої необхідний дуже і дуже численний ресурс лемінгів. Але його в даний час – немає. У результаті, вся рефлексія з Кліщіївки на 0504 здулася. У окупантів була похмура надія на ривок з району Ягідного до 0506, але і тут нюанс… Знову 4 км полів, замінованих, та з ВОПами до Хрому та самої дороги. Тобто, що з півдня, що з півночі, якось усе геть погано!”, – додав Олександр Коваленко.

Advertisement

Він також відзначив ще один важливий момент: біля Бахмута росіянам не вистачає артилерії та мінометів.

“Але це якщо говорити про широкий фронт. І ось, окупанти самі ж зробили послугу ЗСУ, розгорнувши атаки по вузькому фронту, сподіваючись перерізати 0504 і 0506. І тепер арта підвищила ефективність утилізації мобіків. Не виключено, що російські окупанти усвідомили патовість і зараз почали нарощувати активність на штурмі самого міста, а не оточенні. Але, як ви здогадалися, і тут є якийсь нюанс. У РОВ традиційно все погано з боями в міських умовах”, – упевнений військовий оглядач.

Бахмут, війна
Прокоментуйте:
Advertisement