Усе за планом? Жителі Бєлгородської області РФ просять припинити обстріли України – дуже хочуть “жити в безпеці”

Мешканці Бєлгородської області Російської Федерації, відчувши на собі наслідки “спеціальної військової операції” диктатора Володимира Путіна, попросили припинити обстрілювати Україну з територію їхнього регіону. При цьому вони не мають нічого проти війни, яку РФ почала в нашій країні, просто хочуть, щоб вона їх не зачіпала, передають Патріоти України.

Відповідного листа до губернатора Бєлгородської області Вячеслава Гладкова надіслали місцеві медики. Документ оприлюднили в мережі. У своєму зверненні росіяни просять “ініціювати на найвищому державному рівні питання про припинення завдавання ракетних ударів по території України зі сторони Бєлгородської області”. Вони скаржаться, що після таких ударів їм прилітає відповідь від українців “через близьке розміщення”.

При цьому вони наголошують, що не виступають проти проведення “СВО”, але скаржаться, що стали заручниками “ситуації”, та пишуть про своїх дітей, рідних і просять допомогти їм “жити в безпеці”. Цей лист є черговим доказом того, що пересічних росіян не турбує доля мирних українців, по яких щодня завдають удари зі всіх видів зброї їхні окупанти. Вони не розуміють причинно-наслідкових звязків, не усвідомлюючи того, що війна не може не зачіпати тих, хто її підтримує.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN