Усі були в масках: Кілька чоловіків атакували військову частину у Брянській області

Російським окупантам потрібно активно воювати не лише в Україні. Бойові дії інколи доходять просто до їхніх військових частин, передають Патріоти України.
Підпал військкоматів через страх мобілізації та небажання гинути в Україні – не єдина небезпека для окупантів, яка панує у Росії. Ворогу незабаром доведеться відбивати свої військові частини.

Напад на військову частину біля Брянська

Як повідомляють росіяни, троє озброєних чоловіків здійснили напад на військову частину 12721. Вона розташована у Клинцях, в Брянській області. Приблизний час нападу невідомих – приблизно 4:15. Місцеві мешканці повідомили про те, що уночі чули автоматні черги.

Нападників вже розшукують, окупанти повідомляють, що двоє з них були одягнені у темно-червоний одяг, один з нападників був у чорному. Вони були в масках та озброєні, після нападу їм вдалося втекти у невідомому напрямку. Один з них в ході перестрілки отримав поранення.

У частині 12721 дислокуються російські контрактники. Вона розташована біля українського кордону, з неї є вихід на Чернігівський напрямок.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Усі були в масках: Кілька чоловіків атакували військову частину у Брянській області