Усі проблеми “спецоперації” від того, що солдати здаються в полон: у Росії запустили новий “темник” для пропагандистів

Командування армії РФ вигадало нове виправдання невдач окупантів на фронті в Україні. У всіх бідах “спецоперації” тепер звинувачують російських військових, які здаються в полон українським захисникам.

У зв’язку з цим протягом останнього тижня у Росії активно поширювали наратив про те, що “здача в полон = смерть”. Про це повідомив Telegram-канал “Досье Шпиона”, який веде співробітник однієї зі спеціальних служб.

“Контрольовані РФ інформаційні ресурси отримали “темники” про розповсюдження меседжів про страту “вагнерівця” Нужина і відео, на якому військовослужбовці ЗС РФ здаються в полон ЗСУ, після чого і були розстріляні на місці”, – сказано в повідомленні.

Проблема здачі окупантів у полон справді існує, їхні командири не можуть контролювати ситуацію так, як цього хотілося б російському генштабу. І з нею вирішили боротися, вселяючи загарбникам думку про те, що для них здача в полон рівноцінна загибелі. “Вас уб’ють або ЗСУ, або стратять свої”, – такі наративи просувають ЗМІ РФ.

За допомогою нових “темників” пропаганда намагається навіяти солдатам РФ, що в полон їм краще не здаватися.

“Звичайного російського військового розмістили між трьома ковадлами: 1) Або тебе уб’ють ВСУ під час здачі в полон. 2) Або тебе уб’ють свої за зраду. 3) Або, якщо тобі пощастило і тебе ще не вбили, то ти сядеш у в’язницю (згідно з останньою редакцією КК РФ, санкція за добровільну здачу в полон від 3-х до 10 років позбавлення волі)”, – зазначає автор каналу.

Він наголосив, що це не вирішить проблему зі здачею військових РФ у полон, але при цьому сильно їх деморалізує.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )