Уже 11 лютого! Радісна звістка – Кабмін приголомшив. Буде підписано – сигнал для країни. Ніхто навіть не мріяв!

Різне

На засіданні Ради асоціації України і Євросоюзу 11 лютого буде завершено процедуру для підписання Угоди про спільний авіаційний простір. Очікується, що після прийняття цього документа за рахунок збільшення конкуренції подешевшають авіаквитки в Європу.

Про це повідомляє портал євроінтеграції з посиланням на заяву віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольги Стефанішиної.

“На момент засідання Ради асоціації з боку України всі процедури для підписання Угоди про” відкрите небо “будуть завершені. Саме підписання також залежить від Європейської комісії. Якщо встигнемо процедурно, то Угоду про” відкрите небо “підпишемо на Раді асоціації”, – заявила вона .

Урядовець також підкреслила, що це дуже важливий іміджевий сигнал для України на міжнародній арені.

“Угода про Спільний авіапростір з ЄС – це вільна конкуренція, створення нового ринку, збільшення доступу на 500-мільйонного ринку авіаперевезень ЄС, здешевлення квитків і збільшення кількості рейсів. Авіаперевезення стануть доступним видом транспорту. А враховуючи, що у нас є безвіз, це дозволить збільшити контакти між людьми і перельоти між ЄС і Україною “, – додала вона.

Стефанішина також сказала, що Угода про спільний авіапростір схожа на Угоду про асоціацію і містить велику кількість зобов’язань. Україна повинна серйозно переглянути своє законодавство, правила безпеки польотів та захисту прав споживачів.

Нагадаємо, за підсумками жовтневого саміту Україна-ЄС президент Володимир Зеленський анонсував, що угоду про “відкрите небо” буде підписано.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN