Уже в середу 20 травня! Зеленський готує українцям “сюрприз”. “Кількість обмежена”

Новини

Раніше в Офісі президента давали іншу інформацію.

Президент України Володимир Зеленський проведе велику прес-конференцію 20 травня, повідомляє LB.ua з посиланням на свої джерела в Офісі президента. korupciya.com

Відзначається, що тема прес-конференції поки не розголошується, крім того, офіційно не оголошена акредитація журналістів.

Водночас інформацію про захід підтвердили й джерела видання “НВ”, яке уточнює, що через ситуацію з коронавірусом в країні кількість учасників буде обмежена.

Нагадаємо, що Володимир Зеленський не давав традиційну для українських президентів пресконференцію з нагоди першого року на посаді. Замість цього його Офіс опублікував фільм “Рік президента Зеленського”.

Також тоді в ОП повідомили, що глава держави не планує давати пресконференцію до кінця карантину, щоб журналісти змогли поставити запитання віч-на-віч, а не через монітор комп’ютера.

Влітку минулого року на Банковій обіцяли провести пресконференцію за підсумками 100 днів президентства Володимира Зеленського, але потім відмовилися він неї на користь компліментарного фільму “100 днів президента Зеленського”.

Згодом Зеленський “реабілітувався”, провівши 14-годинний пресмарафон і поспілкувавшись з трьома сотнями журналістів.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN