Уже завтра! Українці дізнаються остаточне рішення. Кабмін готує засідання – На Банковій стурбовані!

Різне

У середу, 6 січня, на засіданні Кабміну розглядатимуть зміни до постанови уряду про введення в Україні локдауну з 8 по 24 січня.

Про це “Страні” повідомила Оксана Фартак, прес-секретар головного санітарного лікаря Віктора Ляшко.

“За результатами засідання Кабміну стане зрозуміло, чи буде додатково вноситися питання про перенесення локдауну або його зміни”, – заявила прес-секретар.

Відзначимо, що українська влада розглядає можливість перенести дату локдауну, скоротити його тривалість або пом’якшити умови. Про це “Страні” повідомило джерело в Офісі президента.

Радник глави ОП Михайло Подоляк не підтвердив, але і не спростував цю інформацію, уточнивши що зараз в ОП вивчають статистику.

“У найближчі дні буде прийнято остаточне рішення. Після всіх за і проти”, – заявив Подоляк.

У прес-службі Кабміну також не підтвердили, але і не спростували інформацію про ймовірний перегляд локдауну.

“На даний момент діє постанова уряду про введення посиленого карантину з 8 числа. Інших рішень не приймалося”, – повідомили в уряді.

Нагадаємо, в неділю, 3 січня, в Офісі президента заявили, що скасування локдауну не планується, додавши, що співробітниками представництва глави держави “будуть оцінюватися показники кінця грудня / перших чисел січня”.

У свою чергу міністр охорони здоров’я Максим Степанов запевнив, що січневий локдаун в Україні не скасовуватимуть, незважаючи на спад захворюваності Covid-19.

Нагадаємо, що введення жорсткого локдауну в Україні заплановано в період з 8 по 24 січня.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN