В Англійському ботанічному саду є дивовижна “жива” скульптура, яка змінює одяг залежно від пори року

Спляча красуня, яку одягає, й роздягає сама природа.

Ця величезна кам'яна жінка, яку можна побачити в ботанічному саду Lost Gardens of Heligan в графстві Корнуолл (Англія) завжди спить, інформує Ukr.Media.

Корнуолл на південному заході Англії — чарівне місце, просочене казками та легендами про короля Артура. Тут знаходяться таємничі Lost Gardens of Heligan — найбільший в Європі проєкт з відновлення садів, який займає площу 200 акрів і ідеально підходить для мандрівників, любителів рослин і романтиків.

У цьому ботанічному саду можна знайти багато чудових куточків, і один з них — культова композиція "Mud Maid" — "Грязьова діва".

Це "жива" скульптура. Її вигляд змінюється залежно від сезону: її покривають мох, трава і плющ, які на весні починають зеленіти, а восени в'януть. Тому скульптура завжди виглядає по-різному!

Ось так вона виглядає пізньої весни.

Влітку.

Восени.

А ось так — взимку.

Автори цього шедевру — брат і сестра Піт і Сью Хілл, місцеві скульптори.

Вони виготовили порожнистий каркас з дерева і вітрозахисною сітки, а потім обмазали його липкою грязюкою. Жінка зроблена з суміші бруду, цементу та піску.

Ось так спляча діва виглядала в 1997 році, до того, як на ній з'явилися лишайники та інша рослинність. Саме з цього моменту вона стала візитною карткою Загублених садів Хелігана.

«Грязьова діва» покликана привносити в Хеліган почуття таємничості, а також посилювати інтерес перебування в даному місці.

«Живі» скульптури Загублених садів щороку приваблюють тисячі відвідувачів.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

В Англійському ботанічному саду є дивовижна “жива” скульптура, яка змінює одяг залежно від пори року