В Буковелі прямо на узвозі відкрили тир: туристи піднімаються прямо над мішенями (відео)

Новини

В Буковелі відпочивальники скаржаться на небезпеку для туристів на підйомниках. Річ у тому, що на гірськолижному курорті можна тепер не тільки покататися, але і постріляти: у сотні метрів від підйомників розташовується тир. При цьому захисні щити, які обіцяли встановити для безпеки відвідувачів, так і не зробили.

Один з туристів Олександр Федак в мережі Facebook показав відео того, що відбувається в Буковелі. Як передає очевидець, підніматися на гору доводиться “на лінії вогню”.

“Ось так піднімаються на 14-му підйомнику гості Буковеля. Нас тут люблять, та так, що в зобу дихання спирає! Гігантські черги на під’їзді, в касах – це ми розуміємо, людей багато. Так Буковель вирішив зайвих відстріляти? Як сказав голова Федерації біатлону: “наші хлопці влучно стріляють”. Захисний щит, що закриває підйомник від прямих попадань, так і не зробили. Підрядники підвели. Вже МІСЯЦЬ ми піднімаємося на лінії вогню, прямо над мішенями. Так може закриєте цей чудовий тир, поки не закінчите роботи? Я не хочу бути мішенню!!!” – обурюється відпочиваючий.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN