В ці хвилини! Медведчук в істериці – почалось немислиме. Зачистка, женуть. Зеленський влупив, знести п’яту колону

Новини

Що може і буде робити депутат від партії ОПЗЖ Віктор Медведчук, щоб обійти санкції української влади щодо закриття телеканалів, які фактично належать йому?

Медведчук буде робити те, що йому скаже Путін. Так само як і Трамп робив рівно те, що йому говорив Путін до самого кінця. Симпатики Росії в Україні підуть в усі тяжкі, активують все проросійське, що є в Україні. Ми вже побачили заяву глави Спілки журналістів України – це один із прикладів п’ятої колони. Крім нього, ми побачимо ще різних симпатиків Росії, пише в своєму блозі Айдер Муждабаев.

Зараз я маю щасливу можливість поспостерігати, як поставлені Зеленським в плачевний стан проросійські сили себе покажуть у всій красі.

Я радий будь-яким їх протестам в будь-яких формах, будь-яким подачам в суд і виходів на трибуну. Я радий, що вони називають Зеленського фашистом, а владу – зеленим фашистським світлом. Дуже добре, адже все це показує, що Зеленський все правильно зробив.

Чому це раніше не було можливим? Тому що за спиною нашої влади не було США. Це як ситуація з Ізраїлем. Він теж багато чого робить з того, від чого верещить вереском ОБСЄ, різні правозахисні організації, гуманітарні місії, поради Європи … Але коли Ізраїль відчуває за собою підтримку США – діє в своїх інтересах і продовжує захищати свою незалежність.

У такому положенні зараз опинилася і Україна. Очевидно, що за нашою спиною з’явився дядько Сем в особі пана Байдена. Цим треба користуватися по повній програмі. Скільки б вони не подавали до судів, та хоч з прав людини … У будь-які. Нічого у них не вийде. Чим більше вони будуть борсатися – тим більше їх буде засмоктувати.

У цих людей не вистачить розуму зрозуміти головне, що гра називається “принцип доміно”. Подальші дії по інших каналах і людям – це лише питання часу.

Дехто каже, що Зеленський здасть назад, але я вважаю, що здати назад – точно політична смерть. Чомусь я вірю, що цього не станеться. При активній підтримці США він буде продовжувати. Як казав мій друг і колега Роман Цимбалюк, війна оголошена не Медведчуку, а – Москві, Кремлю і Путіну.

Із закриттям каналів Медведчука всередині України кардинально змінюється весь порядок. Це як розгромити три бригади диверсантів. Коли цих каналів немає на кнопках, ніхто їх шукати ніде довго не буде. Як було з російськими сайтами і соцмережами, про які зараз в Україні ніхто навіть не згадує. Про ці канали можна забути і допомагати американцям документувати всіх колаборантів, щоб проти них вводили все нові санкції.

Це очищення повинно була початися вже давно, але об’єктивно не могло при Трампові. А ось при Байдена – зовсім інша справа – пише він.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий