Connect with us

Новини

В Естонії депутатку запідозрили в розкраданні грошей для України: вона пішла з посади

Депутат парламенту Естонії, Йоханна-Марія Лехтме, оголосила про своє звільнення після виникнення інформації про підозри в нецільовому використанні пожертвувань. Кошти було зібрано з метою допомоги Україні через некомерційну організацію “Слава Україні”.

Про це повідомляє видання ERR. Депутат уже стикалася зі звинуваченням у крадіжці на своєму попередньому місці роботи і змушена була звільнитися.

“Це моє особисте рішення. Як депутат Рійгікогу, я б продовжувала залишатися під пильною увагою громадськості, що могло б завадити встановити істину або провести справедливе розслідування. Я також хочу запобігти проблемам, які можуть виникнути для партії під неприпустимим тиском громадськості”, – заявила Лехтме.

Йоханна-Марія Лехтме не бажає коментувати висунуті їй звинувачення, але підтверджує свою готовність надати повну інформацію в ході розслідування, яке ведуть правоохоронні органи.

Advertisement

У п’ятницю видання Eesti Ekspress повідомило, що Лехтме, підозрювана в нецільовому використанні пожертвувань, зібраних в Естонії для України через НКО “Слава Україні”, раніше зіткнулася зі звинуваченням у крадіжці на своєму попередньому місці роботи та змушена була звільнитися.

Прокоментуйте:
Advertisement