В ISW вважають російський наступ неминучим: коли і де Україні чекати на атаку ворога

Окупанти й надалі планують накопичувати сили в Луганській області.

Російський наступ у найближчі місяці є найбільш імовірним розвитком війни, яку розпочала РФ на чолі з диктатором Путіним.  tsn.ua

Про це йдеться у звіті американського Інституту дослідження війни (ISW).

В ISW оцінюють, що російські сили, схоже, готуються до неминучого наступу на сході України, зокрема в Луганській області.

“Українські офіційні особи продовжують підтримувати оцінку ISW про те, щонеминучий російський наступ у найближчі місяці є найбільш імовірним курсом дій, і далі припустили, що українські сили планують почати більший контрнаступ”, – йдеться в повідомленні.

Російські військові, ймовірно, продовжуватимуть накопичувати звичайні сили в Луганській області та збільшувати розгортання решти мобілізованих на сході України для підтримки неминучих вирішальних стратегічних дій у Луганській області.

На підтвердження своєї думки в Інституті вивчення війни наводять слова секретаря РНБО Олексія Данілова, який в інтерв’ю Sky News заявив, що російські війська готуються до “максимальної ескалації” в Україні протягом наступних двох-трьох місяців і можуть зробити це вже через два-три тижні, щоб збігтися з першою річницею російського вторгнення в Україну.

Начальник Головного управління військової розвідки (ГУР) України Кирило Буданов в інтерв’ю Washington Post  31 січня теж заявив, що російські сили зосередяться на окупації більшої території Луганської та Донецької областей.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN