В Італії заарештували “яхту Путіна”: як вона виглядає

Влада Італії 6 травня ухвалила рішення заарештувати яхту “Шахерезада”. Також розпочали розслідування для того, щоб визначити реального власника майна. При цьому раніше ціла низка російських, американських та британських ЗМІ повідомляли про те, що яхта належить президенту РФ Володимиру Путіну.

Про арешт яхти “Шахерезада” повідомили на офіційному сайтіМіністерства економіки Італії. “Комітет з фінансової безпеки запропонував Раді Європейського Союзу… своєчасно заморозити економічні ресурси у вигляді яхти “Шахерезада” (ІМВ 9809980), щоб зберегти умови для повноцінного та ефективного застосування тих самих обмежувальних заходів”, – йдеться у повідомленні. obozrevatel.com

Вартість яхти раніше оцінили у 700 млн доларів. Вона була в італійському порту Marina di Carrara. На каналі ув’язненого російського опозиціонера Олексія Навального опублікувалирозслідування та показали, як виглядає шикарна яхта. Усі, хто перебуває в екіпажі яхти, росіяни. Одразу після капітана йде Chief Officer (старший помічник капітана, друга людина на судні) Сергій Гришин. У телефонних книжках він записаний як “Сергій Г ФСО”. Далі Боцман – Анатолій Фуртель. Згідно з втеклими базами, він зареєстрований за адресою: Сочі, вулиця Фурманова, 10. Там знаходиться служба охорони на Кавказі ФСТ РФ. Це підрозділ ФСТ, який забезпечує охорону Путіна у резиденції Бочарів Струмок.

Британське видання The Sun поговорило з робітниками яхти, а також опублікувало фотографії розкішного судна. “Про огидну розкіш, якою насолоджувався Володимир Путін на борту своєї суперяхти вартістю 500 мільйонів фунтів стерлінгів, сьогодні розповіло The Sun”, – пише видання.

Відео дня:
Викладений плиткою танцпол перетворюється на басейн

У вітальні можна побачити рояль та м’які дивани. Викладений плиткою танцпол перетворюється на басейн. Знімки, отримані The Sun, показують шість палуб непристойної розкоші та нудотної надмірності.

Яхта коштує сотні мільйонів
Путін любить розкіш

Робітник, який допомагав будувати яхту, сказав: “Кожна поверхня мармурова або золота. Є незлічені басейни, спа, сауна, театр, бальні зали, тренажерний зал, два вертолітні майданчики. Це як міні-місто”.

Кожна поверхня мармурова чи золота
Яхта Путіна одна з найдорожчих
Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
В Італії заарештували “яхту Путіна”: як вона виглядає