В Івано-Франківську суд відправив за ґрати фанатку Леніна та Сталіна: деталі рішення

У місті Івано-Франківськ громадянку України російського походження суд кинув за ґрати на 5 років за пропаганду комуністичного тоталітарного режиму. Жінка популяризувала ідею відновлення СРСР, виправдовувала злочинний режим та звеличувала Леніна і Сталіна.

Про це повідомляє пресслужба івано-Франківської обласної прокуратури. Зазначається, що протиправна діяльність була викрита співробітниками обласного управління СБУ.

“За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Івано-Франківської обласної прокуратури уродженку РФ визнано винною у пропаганді та публічному використанні символіки комуністичного тоталітарного режиму ( ч. 1, 2 ст. 436-1 КК України). Вироком суду їй призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у суді прокурор довів, що обвинувачена упродовж 2019-2022 років у забороненій соціальній мережі “Вконтакте” систематично поширювала, а також публічно використовувала матеріали із зображенням символіки комуністичного тоталітарного режиму. За висновками судово-лінгвістичної експертизи, такими дописами вона пропагувала комуністичний тоталітарний режим.

Також повідомляється, що прихильниця радянського союзу є уродженкою Росії. З 2015 року набула громадянство України та проживала в місті Івано-Франківську.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
В Івано-Франківську суд відправив за ґрати фанатку Леніна та Сталіна: деталі рішення