В Ізраїлі виявили “Ленінградське” морозиво українського виробництва: “Рудь” відповіла на звинувачення

Українці в Ізраїлі у травні 2023 року помітили на полицях магазинів “Ленінградське” морозиво, виготовлене українською компанією “Рудь”. Людей обурив радянський неймінг під час повномасштабної війни. “Рудь” запевняє, що такий бренд уже не використовується, а у продажу знайшли рештки попередніх партій. Але користувачі мережі вже спростовують цю заяву. finance.obozrevatel.com

“Зайшли в магазин за українським морозивом, а там “Рудь” дивіться, що продає на українському стенді”, – написала 14 травня користувачка Twitter під ніком mashkee. Також вона застигла фотографію морозива під назвою “Ленінградське”, на упаковці якого стоїть логотип українського виробника:

Морозиво Ленінградське від Рудь

Та сама користувачка записала відео з морозивом у холодильнику ізраїльського магазину 15 травня. Сканування штрих-коду вказує на те, що продукт вироблений в Україні.

Інші користувачі соцмережі у відповідь почали повідомляти, що бачили це морозиво і раніше. Зокрема, у березні 2023 року. “Ленінградське” морозиво. Зокрема, у березні 2023 року.

“Ленінградське” морозиво. Колишньому житомирянину, який живе в Ізраїлі, дуже соромно” – розповів DimSel007. Він також уточнив, що на упаковці чітко зазначено, що морозиво вироблено в Житомирі.

Упаковка Ленінградського морозива

Компанія “Рудь” 15 травня роз’яснила ситуацію із продажем морозива в Ізраїлі. У повідомленні йдеться, що ще “задовго до початку війни” Житомирський маслозавод уклав угоду з ізраїльським контрагентом на виробництво та продаж морозива на умовах “privat label”.

“Тобто виробник прийняв на себе договірне зобов’язання виготовити іноземному замовнику морозиво за його рецептурами та під його торговими марками. Серед замовлених найменувань, що належать нерезиденту DILER BMDINTERNATIONAL LTD, була ТМ “Ленінградське”, – йдеться у повідомленні.

При цьому згідно з укладеною угодою, поряд із торговою маркою замовника на упаковці продукції розташовувався і бренд виробника. “Ленінградське” морозиво випускалося виключно для ринку Ізраїлю.

“З початком повномасштабного вторгнення Росії в Україну ми відмовилися від виконання контракту щодо виготовлення морозива під ТМ “Ленінградське”. Випуск цього морозива припинено. Поширені в мережі Інтернет фото та відео матеріали із зображенням зазначеної продукції вказують на ймовірні залишки в ізраїльських мережах товару, знятого з виробництва “, – заявили представники компанії “Рудь”.

Заява Рудь із приводу Леніградського морозива

Тим не менш, користувачі в соцмережах вказують, що куплене ними морозиво було зроблено після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну. Про це свідчить інформація на упаковці продукту. На цей факт компанія поки що не відповіла.

Дата виробництва Ленінградського морозива
Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )