В Міноборони пояснили, чому не можна називати звільнені населені пункти: довіряємо офіційним джерелам

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр закликала громадян не поширювати інформацію про деокуповані території. Вона пояснила, що інформацію про успіхи українських військових може виявитися неправдивою. war.obozrevatel.com

Про це Маляр написала в своєму Telegram-каналі. “Дякуємо всім небайдужим, але ми самі впораємось з психологічним тиском на ворога! Не треба писати про кожен тимчасово окупований населений пункт, що він вже наш”, – йдеться в повідомленні.

Заступниця міністра оборони зазначила, що зараз мережами шириться багато інформації про нібито звільнені населені пункти, яка не відповідає дійсності.

“Серед так би мовити “звільнених” у ваших постах зустрічаються населені пункти, які лише частково контролюються ЗСУ і там тривають бої, а є навіть такі, звільнення яких немає в планах на найближчі дні”, – пояснила вона.

Маляр також додала, що заявляти про деокупацію якогось населеного пункту можна лише після того, як його зачистять, а правоохоронні органи здійснять стабілізаційні заходи.

Відео дня:

“Тобто, якщо наші війська фізично зайшли в населений пункт, це ще не означає автоматично, що ми його контролюємо. Попереду ще можуть бути бої та чимало спеціальних заходів зі звільнення”, – зазначила вона.

Представниця Міноборони закликала не споживати неперевірену інформацію і читати офіційні джерела всіх органів влади військової вертикалі, до яких відносяться Верховний Головнокомандувач (Офіс президента), міністр Оборони (Міністерство оборони) та Головнокомандувач (ЗСУ, Генштаб).

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
В Міноборони пояснили, чому не можна називати звільнені населені пункти: довіряємо офіційним джерелам