В очі окупантам! У мережі з’явилося відео, Пенсіонерка пояснила окупантам, чому українці живуть краще за росіян. Відважний вчинок. Розповіла все – народ не здолати. Переможемо!

Літня жінка розповіла російським загарбникам, чому українці живуть краще росіян.

У мережі з’явилося відео, на якому жінка пояснює російським солдатам “багатий” вигляд її населеного пункту. glavred.net

“Кажу, тому що ми працюємо. Я своїх дітей привчала до роботи, щоб щось у них було. Ми скільки живемо, стільки і працюємо. А як ви не хочете працювати, то у вас нічого і немає”, – звернулася до окупантів жінка.

За її словами, село, в якому вона живе, російські солдати називали містом, – передає Главред.

Відео дня:

“Ви не знаєте, що таке газ, ви не знаєте що таке вода, не знаєте, що таке туалет в будинку. Душ, ванна. Вони цього не знають. Вони кажуть, що це місто. Ні, це звичайне село. Там он колгосп, де ваші “Гради” стоять”, – пояснила жінка.

Нагаадаємо, на початку вторгнення окупантів, у місті Бахмач Чернігівської області місцевий житель голими руками намагався зупинити танкову колону. Він став відомий не тільки в Україні, а й по всьому світу.

Чоловік став одним із символів мужності українського народу в протистоянні російській навалі, а відео з ним облетіло всі світові медіа, пише” ТСН”.

26 лютого Сергій Шевченко кинувся під російську техніку, яка їхала містом.

“Я механіку закрив амбразуру, так він зупинився. Я нічого такого не говорив, кажу, що хлопці, куди ви їдете, що вам потрібно?”,- згадує Сергій.

На це окупанти відповіли стріляниною. Вони хотіли налякати жителів міста.

“Вгору вистрілив і на мене навів, Я кажу:” ну, стріляй, що тобі допоможе?”. Вони далі і поїхали”, – розповідає чоловік.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
В очі окупантам! У мережі з’явилося відео, Пенсіонерка пояснила окупантам, чому українці живуть краще за росіян. Відважний вчинок. Розповіла все – народ не здолати. Переможемо!