Connect with us

Новини

В Одесі чоловік слухав гімн срср і отримав “на горіхи”: що йому загрожує

За пропаганду комуністичного режиму порушник може сісти у тюрму на вражаючий термін.

На номер “102” надійшло повідомлення від мешканців Київського району Одеси про те, що якийсь чоловік слухає на вулиці гімн радянського союзу. Більше того, він зробив звук музики максимально голосно, щоби чув весь двір.

У соцмережах оприлюднено відео, на якому зображено двох чоловіків на лавочці. Один з них – похилого віку, інший – молодший. Один із них увімкнув гучно заборонену музику з мобільного телефону, сидячи біля житлової багатоповерхівки. Згодом стало відомо, що це сталося в Одесі.

За пропаганду комуністичного режиму порушник може сісти у в’язницю на п’ять років – з конфіскацією майна або без нього. На місце події було направлено правоохоронців.

Наразі правоохоронці шукають свідків події. Поліцейські проаналізують відео з камер спостереження та допитають очевидців.

 

У коментарях користувачі мережі обурилися, що чоловікові загрожує 5 років ув’язнення. Водночас за страшніші злочини людей не садять.

Advertisement

“Тобто підприємство затримує зарплату або перестало виплачувати її, то йому нічого не загрожує. А тут послухав музику і на 5 років? Куди ми скотилися?”, “Не здогадався слухати улюблений музичний твір через навушники”, “Слухати та пропагувати – дві великі різниці”, “А за що йому 5 років, він його пропагував, навіть якщо він його слухав дуже голосно, все одно максимум штраф!”.

Джерело: Думська.

Прокоментуйте:
Advertisement