В Офісі президента розповіли про підлість з боку Білорусі: «Ми не очікували…»

В історію білоруський президент Олександр Лукашенко увійде як анекдотичний персонаж.

Про це заявив радник глави офісу президента України Михайло Подоляк в інтерв’ю білоруському опозиційному видання «Зеркало».

“Розвіддані показували, що Росія була готова до нападу весь останній рік. Але питання було в обсязі вторгнення. Ми вважали, що будуть інтенсивні бойові дії на сході України”, – заявив Подоляк, відповідаючи на питання, коли в ОП дізналися, що буде війна, додавши, що Росія завжди потребує пошуку внутрішнього або зовнішнього ворога, їй треба весь час десь воювати, щоб тримати населення в тонусі і не відповідати громадянам на питання: «А чому все так погано?»

техника, Беларусь
“Протягом півроку Росія, до речі, разом з Білоруссю проводили навчання. Але об’єктивно ми не очікували, що ваша країна надасть у повному обсязі свою інфраструктуру для проведення прямої інтервенції в Україну. Ми думали, що керівництво Білорусі, не дивлячись на природну антидемократичність, набагато розумніше і спробує мінімізувати свою участь у прямих військових діях”, – підкреслив Подоляк, додавши, що тепер юридично Білорусь на довгий час буде вважатися країною, яка надала інфраструктуру для вторгнення рф.

Білорусь, техніка, війна, танк
Подоляк також в черговий раз запевнив, що весь світ бачить, що війна йде не за планом Росії, а Україна буде битися стільки, скільки потрібно, щоб закінчити війну на наших умовах.

Відео дня:

Також представник ОП заявив, що Україна не збирається нападати на рф і Росія її не цікавить «ні за якими параметрами».

“До Речі, суб’єкт на прізвище Лукашенко говорив, що готувався напад з чотирьох місць. Україна не мілітаристська країна, яка раптом зібралася напасти на дві держави і одночасно атакувати і Росію, і Білорусь. Це тепер стало мемом. В історію Лукашенко увійде як анекдотичний персонаж”, – нагадав Подоляк про ганьбу Лукашенка.

Нагадаємо, 12 травня заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов заявляв, що 788 крилатих і балістичних ракет було випущено по Україні з території РФ і Білорусі з початку війни.

Також повідомлялося, що найбільше число ракетних запусків по Україні було зроблено з Мозирського району Гомельської області Білорусі.

Так, за даними Моніторингової групи “Беларускі Гаюн”, основними локаціями запусків були райони: Мозиря, Калинковичів, Хойників, Єльська, Наровлі, а також Світлогорська, Гомеля та Лунінця. Примітно, що запуски з самого початку війни відбуваються в основному з настанням темряви або в умовах сильної хмарності.

Крім цього зазначалося, що величезну роль в ракетних обстрілах України зіграв літак дальнього радіолокаційного виявлення і управління А-50. Саме цей борт давав винищувачам цілі для атаки і повідомляв пілотам штурмовиків про «вдалі» моменти для запусків ракет.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
В Офісі президента розповіли про підлість з боку Білорусі: «Ми не очікували…»