В окупованій Якимівці підірвали місцевого колаборанта Зубарєва. Фото

На окупованій Росією частині Запорізької області ліквідовано чергового зрадника. Гауляйтер тимчасово окупованого СМТ Якимівка Максим Зубарєв загинув у результаті вибуху невідомого пристрою, закладеного у його автомобіль.

“Колеги” колаборанта, такі ж зрадники, як і він сам, миттєво оголосили про “теракт нацистів”. Подробиці повідомили блогер та громадський активіст Сергій Стерненко, а також місцевий паблік “Запорізька Січ”

“У Запорізькій області колаборант Зубарєв долучився до молодої та перспективної команди Стрємоусова”, – написав Стерненко, нагадавши про нещодавню загибель заступника гауляйтера окупованої частини Херсонщини Кирила Стрємоусова.

Загибель Зубарєва підтвердили інші колаборанти. Заява про його смерть та “теракт нацистів” з’явилася на особистій сторінці зрадника.

За даними каналу “Запорізька Січ”, віку гауляйтеру вкоротив невстановлений вибуховий пристрій, закладений в авто Зубарєва.

“У Кобзона аншлаг. Сьогодні ввечері в Якимівському районі підірвали автомобіль із колаборантом максимом зубарєвим. Смерть зрадника підтвердили його сторінці”, – зазначено у повідомленні.

Про ліквідованого гауляйтера відомо, що до повномашстабної війни він був членом місцевої організації компартії в Мелітополі.

У 2014 році Зубарєв активно просував ідею “руської весни” у Мелітополі разом з іншою учасницею антимайдану Катериною Уманець, яка нещодавно повернулася до Мелітополя. Тоді сепаратист не поніс жодного покарання за заклики до порушення територіальної цілісності – тож у 2022-му знову вдарив у спину державі і допомагав окупантам захоплювати Запорізьку область та влаштовувати репресії щодо місцевих мешканців.

У травні 2015-го він був затриманий на гарячому при вимаганні грошової винагороди за відкликання проєкту рішення, поданого ним як депутатом міськради, про вимогу відставки колишнього мера Мелітополя Сергія Мінька. Суд визнав хабарника винним і засудив до 3 років тюрми, однак Зубарєву вдалося виграти апеляцію.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN