В окупованому Маріуполі вигадали схему обходу обмежень у “Приват24”: заходять без номера телефону

Жителі тимчасово окупованого Маріуполя, які втратили доступ до українського мобільного зв’язку, вигадали схему входу до “Приват24” без SIM-картки. Для цього знадобиться доступ до інтернету та паспорт.

Інструкцію почали розповсюджувати у соцмережах. Як пояснили OBOZREVATEL у прес-службі ПриватБанку, така можливість у мешканців окупованих територій і справді є.

Також нею можуть скористатися клієнти, які виїхали за кордон, втративши українські телефонні номери. Головне – підтвердити особу за допомогою оригіналів українських документів.

“Під час війни для окремих регіонів клієнти можуть змінити підтвердження входу на пін-код картки, зрозуміло, після проходження ідентифікації… Така можливість існує, якщо клієнт ідентифікує себе. Це стосується клієнтів з-за кордону, де немає мобільного зв’язку наших операторів “, – розповів речник ПриватБанку Олег Серга.

Як розблокувати вхід до “Приват24”

Інструкція для мешканців Маріуполя, яку розповсюджують у мережі, рекомендує звертатися одразу до оператора підтримки в онлайн-чаті “Приват24”. Після з’єднання з живою людиною радять описати свою проблему та попросити змінити спосіб авторизації у “Приват24” з підтвердження через SMS або дзвінок на введення пароля або пін-коду від картки.

Після цього оператор має скинути форму перевірки особи клієнта. Це необхідно, щоб особистим кабінетом у Приват24 не заволоділи сторонні особи. Зокрема, знадобиться сфотографуватися з паспортом так, щоб усі дані та особа були добре видно.

Якщо ідентифікація відбулася успішно, оператор видасть підтвердження. Після цього можна заходити до “Приват24” без підтвердження по телефону.
Інструкцію поширюють у мережі

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN