В окупованому Мелітополі в квартири українців заселяються буряти: везуть родини до моря

У тимчасово окупованому Мелітополі на Запоріжжі російські військові з Бурятії й “ДНРівці” цілими сім’ями почали заселятися до порожніх квартир українців, які евакуювалися з міста. Загарбники везуть своїх рідних до Азовського моря.

Місцеві, які все ще мешкають там, шоковані від такого напливу родичів окупантів і бойовиків. Про це повідомляє агентство “РІА-Мелітополь” у Telegram.

“Особливо багато росіян, що бомжують, захоплює чужі квартири в авіамістечку. У цьому районі, як відомо, до війни жили українські військові льотчики і багато родин виїхали з міста в перші місяці окупації”, – йдеться в пості.

Зазначається, що один із мелітопольців повернувся до міста за документами, але коли спробував відчинити свою квартиру, почув, що там уже хтось ходить. Пізніше двері власнику відчинила бурятка. Виявилося, що військовий ворожої армії РФ привіз із собою до Мелітополя всю сім’ю і поселив у порожнє житло.

Українець Ігор, який нещодавно виїхав із міста на підконтрольну Україні територію, наголосив, що це не поодинокий випадок.

“У нашому під’їзді власник квартири здав житло одній родині. З’ясувалося, що це військовий РФ із “ДНР” і він перевіз до Мелітополя свою сім’ю. В сусідньому під’їзді у віджатій квартирі живуть дівки – щоночі вони приймають у себе чеченців. А на дев’ятому поверсі вояки просто зняли з петель двері, зайшли в квартиру моїх друзів, що евакуювалися, і живуть собі там”, – розповів Ігор.

За його словами, російські окупанти привозять свої сім’ї до Мелітополя вже не лише з дружинами, а й із батьками. Ба більше, на вихідні вони везуть родичів до моря на вкрадені бази відпочинку до Кирилівки та Степанівки.

“У Степанівці з нами поряд жили спочатку колаборанти з родиною. А наступними вихідними приїхали офіцери армії РФ. Жінок, дітей і навіть батьків вони залишили в номерах, а самі поїхали”, – додав українець.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
В окупованому Мелітополі в квартири українців заселяються буряти: везуть родини до моря