Connect with us

Новини

В ОП назвали бої за Бахмут прелюдією до контрнаступу ЗСУ

Українські війська перехопили ініціативу в боях за Бахмут Донецької області, проте це не означає, що місто буде повністю звільнене від загарбників найближчими днями. Роль цього напряму значно ширша, ніж просто військовий трофей, швидше, битву на ньому можна вважати свого роду прелюдією перед масштабним контрнаступом.

Про це заявив радник офісу президента Михайло Подоляк в інтерв’ю німецькому виданню BILD. Політик зауважив, що тривалі бахмутські битви суттєво знижують боєздатність російської армії.

“У ширшому сенсі Бахмут – це прелюдія до контрнаступу. Це двері, які відкривають Україні можливість розпочати успішну операцію”, – зазначив він.

Подоляк додав у розмові із західними журналістами, що міжнародна спільнота має розвіяти уявлення про контрнаступ, як про якусь термінову подію. Насправді це сукупність численних процесів, які вже розпочалися і поступово продовжуються.

Advertisement

“Контрнаступ – це серія дій, що відбуваються протягом певного періоду часу. В результаті, я думаю, ми побачимо катастрофічні події, які спіткають російську армію. Вона буде змушена дуже швидко залишити окуповані території”, – підсумував Подоляк.

Прокоментуйте:
Advertisement