В ОП відреагували на арешт охоронця лікарні у Києві після загибелі людей біля укриття

В Офісі президента перевірять обставини двомісячного арешту 62-річного охоронця Київської поліклініки, який не встиг відімкнути двері притулку, внаслідок чого загинули мати та донька. Голосіївський суд виніс Вадиму Мішкіну найсуворіший запобіжний захід, решту підозрюваних у службовій недбалості відправив під домашній арешт.

Про це в ефірі телемарафону UA разом заявив заступник глави президентського офісу Олексій Кулеба. Персонально для нього та частини його колег така строгість до простого охоронця незрозуміла.

“Окремо розбиратимемося з питанням, чому такий суворий захід винесли охоронцеві. Він залишився в СІЗО, а інші люди отримали інші рішення. Хочемо домогтися ясності в цьому питанні”, – підкреслив чиновник.

Зазначимо, що на тлі трагедії у Деснянському районі, коли під час сигналу повітряної тривоги люди просто не могли потрапити в укриття, під пильну увагу суспільства потрапила і Київська військова адміністрація, до обов’язків якої входить встановлення порядку використання укриттів цивільного захисту, а також забезпечення управління об’єктами, що перебувають у комунальній власності столиці. Президент Зеленський призначив на посаду керівника нового військового відомства генерал-полковника Сергія Попка, який, як і раніше, обіймає цю посаду.

Ще 24 травня Попко провів комплексну інспекцію сховищ. Тоді він не знайшов серйозних порушень та зазначив, що “це не системна проблема, а окремі питання, на які військова адміністрація швидко реагує”.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )