В останній день року! Степанов відзвітував – нова реальність. Почув кожен, важливе зізнання: неготові

Різне

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що 2020 рік Україна прожила в новій реальності з приходом епідемії коронавірусу, до якої відразу виявилася неготовою. Про це він сказав під час онлайн-брифінгу.

“Сьогодні останній день 2020 року. Якщо ми всі задумаємося – ще рік тому ми навіть собі не уявляли, яким випробуванням буде для нас 2020-й. Вперше ми опинилися в умовах нової реальності, які вимагають від нас максимальної відповідальності”, – сказав він.

За словами Степанова, в Україні вимушено з’явилися нові звички – дезінфекція рук, дотримання дистанції.

“Раніше боялися забути телефон вдома, а зараз у гаджетів з’явився конкурент – маска, адже без неї обмежений доступ до громадських місць”, – підкреслив міністр.

Він визнав, що під час боротьби з епідемією у влади не було ідеальних рішень, але все одно багато чого вдалося зробити: запроваджені протиепідеміологічні заходи, коронавірусним хворим українцям надано медичну допомогу.

Нагадаємо, на кінець 2020 року Україна має такі показники епідемії COVID-19: 1 055 047 українців заразилися коронавірусом, померли -18 533, одужали – 709 993. Тільки за минулу добу виявили майже 10 тисяч нових випадків.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN