В Раді підтримали ініціативу Володимира Зеленського про визнання РФ “державою терористом”

Сьогодні, 27 липня 2022 року, під час пленарного засідання Верховної Ради України, з трибуни Парламенту від імені фракції політичної партії “Слуга народу” виступив народний депутат – Олександр Качура.

Теракти російської федерації стали настільки частим явищем, що для нас вони почали зливатись в один великий згусток болю. Міста, кількість загиблих, все затуманює великий біль, який ми всі відчуваємо. . Та важливо пам’ятати кожен конкретний випадок. Ми обов’язково доб’ємось відплати за всі їх злочини”, – зазначив Качура novosti.politeka.net

Також, під час свого виступу він нагадав про найкривавіші російські теракти, зокрема, про Кременчук, Вінницю, Часів Яр та інші.

Качура виступив із закликом до міжнародних партерів підтримати ініціативу Президента Зеленського та визнати Росію “державою терористом” апелюючи до наявних прецедентів:

Невже злочини росії менші, ніж Сирії чи КНДР, за які вони потрапили до списку держав-спонсорів тероризму? Українці заслуговують на справедливість, на відплату за страждання й смерті”, – наголосив депутат.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
В Раді підтримали ініціативу Володимира Зеленського про визнання РФ “державою терористом”